Jeśli podoba Ci się to, co robimy - wesprzyj nas!

Serwis nieczytasz.pl głównie za pośrednictwem społecznej kampanii pt. "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" jest dziś jednym z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce na rynku promocji literatury i kultury.

Informacje, które stanowią nasz punkt odniesienia skupiają się w znacznej mierze na upowszechnianiu literatury i mody na czytanie, które w Polsce (jak wskazują badania prowadzone cyklicznie przez Bibliotekę Narodową) stoi na relatywnie niskim poziomie. Jednakże na podstawie obserwacji zachowań naszych odbiorców, możemy pokusić się o stwierdzenie, że zachowania uczestników kultury wykazuje rosnącą tendencję wskaźników czytających i chcących poznawać nowe propozycje z zakresu literatury, kultury i różnych form spędzania czasu wolnego.

W każdym miesiącu publikujemy ponad 100 różnego rodzaju wiadomości, we wszystkich naszych serwisach, a wszystkie są dostępne nieodpłatnie dla Was - odbiorców.

Nie oznacza to jednak, że nie ponosimy nakładów na realizację naszych działań:

  • koszty hostingu 

  • koszty odnawiania wystawy 

  • koszty przesyłek konkursowych 

  • pozostałe koszty (paliwo, telefony etc.) 

Koszty te staramy się maksymalnie optymalizować, jednakże każde wsparcie od Was, sympatyków i ludzi dobrej woli przyczynia się do nieustannego usprawniania naszych działań!

Jeśli chcielibyście nas wesprze, możecie to zrobić na jeden z wielu sposobów wyszczególnionych poniżej:

Przelew.png

Możesz dokonać wpłaty bezpośrednio na nasz rachunek bankowy

PL 70 1140 2004 0000 3102 3941 5424

W tytule przelewu wpisując "NA KAMPANIĘ"

Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal

W tytule przelewu wpisując "NA KAMPANIĘ"

Jeśli posiadasz konto patrona w serwisie patronite.pl możesz zostać naszym Patronem i zadeklarować cykliczne, automatyczne donacje, do czego zachęcamy.

Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem rachunku bankowego, polecamy skorzystanie z oferty mBanku. Zarejestruj się poprzez kliknięcie linku po lewej stronie.

Konto jest bezpłatne.

Wy będziecie cieszyć się nowym kontem bankowym, a my za każdą rejestrację otrzymamy prowizję. Obie strony wygrywają!