Wystawa fotografii

"Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!"

Składająca się z 40 fotografii wystawa jest swoistym résumé społecznej kampanii, w którą zaangażowały się nietuzinkowe i najbardziej przez nas lubiane postaci świata kultury.

"Literatura uczy nas jak mądrze przejść przez życie, uczy empatii i szacunku do drugiego człowieka. I im więcej obywateli będzie czytało, i im więcej będą czytali, tym społeczeństwo myślę będzie lepsze. Ta akcja ma w sobie coś lekkiego i dowcipnego; myślę, że to również zachęciło mnie do udziału w niej" - mówi Jacek Dehnel.

 

Bohaterowie naszej kampanii pozwolili nam wejść w ich prywatne przestrzenie i sfotografować się w intymnych momentach obcowania z książką, stając się jednocześnie czytelnym wzorem do naśladowania.

 

czekamy na zaproszenie

 

To bardzo proste! Jeśli już podejmiecie decyzję o terminie, w którym chcielibyście nas u siebie ugościć i zaprezentować wystawę, wystarczy do nas zatelefonować bądź wysłać maila.

 

Zanim jednak to zrobicie, warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną, bez której dość trudno będzie o prawidłowe zaplanowanie przestrzeni.

 

Wystawa składa się z 40 plansz, w dwóch rozmiarach, wykonanych z lekkiego, ale niezwykle delikatnego spienionego PCV. Wszystkie plansze posiadają otwory w narożnikach, ułatwiające montaż zarówno na żyłkach, jak i przy użyciu profesjonalnego systemu wystawienniczego. Do ekspozycji doskonale także nadają się sztalugi.

 

Układ plansz jest możliwy zarówno poziomo jak i pionowo.

 

W ramach wystawy oferujemy:

 1. Pomoc w aranżacji wnętrza i właściwą ekspozycję wystawy w wybranej przestrzeni.

 2. Sympatyczną atmosferę w trakcie współpracy (przed i po również).

 3. Plansze wystawowe (minimalna liczba w ekspozycji nie może być niższa niż 20).

 4. Możliwość zaproszenia jednego z bohaterów naszej kampanii.

 5. Możliwość zorganizowania happeningu, panelu dyskusyjnego bądź prezentacji multimedialnej (zapytaj nas o szczegóły).

 

Czego oczekujemy?

 1. Ubezpieczenia wystawy od następstw nieszczęśliwych wypadków. Nasza wystawa jest jedyna i niepowtarzalna. Odtworzenie jej byłoby dla nas bardzo trudne.

 2. Właściwej ekspozycji wystawy z zachowaniem warunków bezpiecznego jej oglądania (zarówno dla zwiedzających, jak i dla samej wystawy).

 3. Pokrycia kosztów transportu. Wystawę udostępniamy całkowicie nieodpłatnie i przywieziemy ją do Was osobiście, jednakże nie dysponujemy środkami na jej transport. Z uwagi na negatywne doświadczenia z firmami kurierskimi, nie oferujemy możliwości wysłania jej.

 4. Czas trwania ekspozycji nie może być krótszy, niż 2 tygodnie.

 5. Pokrycia kosztów zaproszenia dodatkowych gości i/lub realizacji działań dodatkowych (eventy, fotograf etc.).

 6. Wymagamy pisemnego zaproszenia.

 

Prawda, że proste?

 

 

Jak nas zaprosić?

 

+48 795 251 467

Zadzwoń lub napisz maila artur.kawa@nieczytasz.pl lub nieczytasz@gmail.com

Zaprosili nas:

Biblioteka Narodowa, Traffic Club w Warszawie, Bar Studio w Warszawie, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Krakowskie Targi Książki, Festiwal Ulica Kultury w Opolu, Festiwal Ulicy Mariackiej w Katowicach, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Miejska Biblioteka Publiczna w Pile, Miejska Biblioteka Publiczna w Inowrocławiu, Klub Offside w Warszawie, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Pilawie, Festiwal EROtrends w Warszawie, Miejska Biblioteka Publiczna w Raciborzu...